Що потрібно враховувати при розробці макета етикетки?

LuxorClassic 23.06.2020

При розробці макета етикетки ми рекомендуємо звертати увагу на ряд важливих аспектів, щоб підкреслити достоїнства вашого товару і зробити його більш помітним на тлі інших.

Вибір матеріалу. Компанія «Люксор Класык» надає максимально широкий асортимент матеріалів: самоклеючий і фактурний папір, картон, самоклеюча плівка, мономатеріали. Але при виборі матеріалу слід в першу чергу керуватися його функціональністю. Наприклад, якщо ваш товар буде використовуватися в умовах заморозки, то краще підійде термопапір.

Вибір кольорової гами. Тут мають значення корпоративні кольори і колір упаковки товару або колір тари. Але все ж найбільш універсальними залишаються світлі тона для основи етикетки, так як вони більш варіативні в сенсі нанесення на них кольорових елементів, зображень і текстів.

Вибір типу поверхні. Якщо у випадку з глянцевою поверхнею ви можете бути впевнені в тому, що вашу етикетку помітять, то матова поверхня не має такої переваги. Разом з тим, на матовій поверхні всі елементи будуть більш читабельними. У виборі поверхні все залежить від того, що для вас є пріоритетним.

Зашерити статтю

Більше цікавого

І ми з вами зв’яжемось

Відправте заявку

Етикетування

Лак

Трафаретний лак

Тиснення фольгою

Конгрев

Вказати деталі для прорахунку

Приховати додаткові поля

Заповнюючи цю форму я погоджуюсь на обробку персональних данних

Україна, 01013, м. Київ, вул. Деревообробна, 12, блок 2
Тел: +38 097 664-45-47, +38 097 556-37-12, +380 95 923-09-95