Побутова хімія

Конкуренція на ринку — висока, практично, у всіх галузях, не виключенням є і сегмент виробництва побутової хімії. Тут важливо відзначити ширину асортиментного ряду: все від великих упаковок прального порошку, до крихітних брусків елітного мила потребує оригінальної етикетки.

Загальною характеристикою етикеток побутової хімії є потенційна агресивність компонентів товару. Треба розуміти, що побутова хімія потенційно може агресивно впливати на етикетку, псувати її вигляд і шкодити функціональності. Тому особливо важливо ретельно підбирати матеріал в кожному окремому випадку. Найчастіше ми рекомендуємо використовувати поліетилен або поліпропілен в якості основного матеріалу для етикеток товарів побутової хімії.

Фахівці компанії «Люксор Класік» мають величезний досвід у виробництві етикеток для товарів побутової хімії, а також володіють усіма необхідними професійними навичками для того, щоб розробити і створити для вас унікальну етикетку.

З нами ви можете бути впевнені, що споживач не пройде повз вашого товару. Крім того, ми гарантуємо високу якість, стійкість етикетки до механічних та інших пошкоджень, а також своєчасну доставку.

Етикетка — найкраща реклама, яка діє

Блоґ

Отанні статті

І ми з вами зв’яжемось

Відправте заявку

Етикетування

Лак

Трафаретний лак

Тиснення фольгою

Конгрев

Вказати деталі для прорахунку

Приховати додаткові поля

Заповнюючи цю форму я погоджуюсь на обробку персональних данних

Україна, 01013, м. Київ, вул. Деревообробна, 12, блок 2
Тел: +38 097 664-45-47, +38 097 556-37-12, +380 95 923-09-95