Парфюмерно-косметична продукція

Виробництво етикеток для різних галузей вимагає унікального підходу. Так, якщо мова йде про виробництво етикеток для парфумерії або косметики, то найголовнішим чинником буде саме естетична привабливість і оригінальність етикетки.

Зрозуміло, що потенційні споживачі парфумерії та косметичних засобів націлені на красу. В даному випадку саме естетична сторона питання є першочерговою, тому що вже сама етикетка повинна обіцяти красу.

Другим важливим чинником у виробництві етикетки для парфумерії та косметичних засобів є чіткість і інформативність. Як і у випадку з фармацевтичними препаратами, споживачі з підвищеною увагою ставляться до складу косметичних засобів, тому текст на етикетці повинен бути розбірливим і читабельним.

Ну і, звичайно ж, велике значення має стійкість етикетки до механічних пошкоджень. У більшості випадків парфумерія та косметика має великий термін зберігання, а значить — ймовірність механічного пошкодження етикетки дуже висока.

Етикетки для парфумерії та косметичних засобів відрізняються великою різноманітністю форм. Виробничі потужності компанії “Люксор Класік” дозволяють нам виробляти етикетки будь-якої форми і складності. Також ми надаємо можливість клієнту самостійно або на основі наші рекомендації обирати матеріал для етикетки.

Етикетка — найкраща реклама, яка діє

Блоґ

Отанні статті

І ми з вами зв’яжемось

Відправте заявку

Етикетування

Лак

Трафаретний лак

Тиснення фольгою

Конгрев

Вказати деталі для прорахунку

Приховати додаткові поля

Заповнюючи цю форму я погоджуюсь на обробку персональних данних

Україна, 01013, м. Київ, вул. Деревообробна, 12, блок 2
Тел: +38 097 664-45-47, +38 097 556-37-12, +380 95 923-09-95