Етикетка — інструмент маркетингу

LuxorClassic 23.06.2020

Етикетка не просто данина традиції, етикетка — маркетинговий інструмент, який повинен працювати на користь вашого товару і вашої торгової марки.

Головна мета етикетки — привертати увагу до вашої торгової марки, збільшувати лояльність до неї і сприяти просуванню. Важливо розуміти, що етикетка повинна бути досить унікальною, щоб гарантувати швидке впізнавання товару і торгової марки, формувати стійкі асоціативні зв’язки і сприяти швидкому запам’ятовуванню.

Вся корисна інформація, яка розміщується на етикетці (назва продукту, виробник, дата виробництва, термін придатності, склад і т.д.), повинна бути читабельною і розбірливою. І в той же час, обов’язкова інформація повинна бути гармонійно вписана в макет і не дисонувати із загальним дизайнерським рішенням.

Сучасні технології дозволяють виробляти етикетки будь-якої складності і будь-якої форми. На сьогоднішній день є дуже велика кількість, як матеріалів, так і технологій: це і тиснення фольгою, і фігурна вирубка, і використання лаку. Компанія «Люксор Класік» гарантує виробництво унікальної етикетки, яка буде стимулювати продажі вашого товару.

Зашерити статтю

Більше цікавого

І ми з вами зв’яжемось

Відправте заявку

Етикетування

Лак

Трафаретний лак

Тиснення фольгою

Конгрев

Вказати деталі для прорахунку

Приховати додаткові поля

Заповнюючи цю форму я погоджуюсь на обробку персональних данних

Україна, 01013, м. Київ, вул. Деревообробна, 12, блок 2
Тел: +38 097 664-45-47, +38 097 556-37-12, +380 95 923-09-95